Klempířské práce Prestiz

Klempířské práce a volba vhodných materiálů

V době dávno minulé byly klempířské práce vždy problém a to především najít nějakého řemeslníka na opravu žlabů, čí zatékání do střechy okolo komína.
Dnes je situace zcela opačná, neboť nabídka výrobců je skutečně pestrá. Nastává tak dilema při volbě vhodných materiálů, od zatracovaného pozinkovaného plechu, až po předzvětralou měď. Naštěstí je výběr materiálů pro klempířské práce zúžen finančními představami investora a proto je stále více v oblibě jak lakovaný pozinkovaný plech (Lindab, Satjam) lišící se povrchovou úpravou s možností barevné škály, tak předzvětralý Titanzinkový plech (Rheinzink, WM Zinc) které jsou pro svoji stálost a design stále více žádány architekty jako výrazová součást stavebního objektu.
S ohledem na široké možnosti je vhodné před samotným výběrem materiálu pro danou situaci vše řádně projednat před realizací tak, aby provedené klempířské práce dlouhodobě splnily svůj účel a předešlo se tak následným problémům.

Klempířské práce

Klempířské práce Naše společnost Prestiz s.r.o. nabízí a provádí klempířské práce. Pracujeme se všemi běžnými materiály (FeZn, TiZn, Cu, Lindab…).
Máme zkušenosti z činžovních domů, atypických památkových segmentů, rodinných domů, chalup, tak i zimních zahrad, altánků a rekonstukce střech.
Zákazníkům poskytujeme konzultační a poradenskou činnost aby nové střešní konstrukce splňovaly veškeré funkční a estetické záruky. Při práci upřednostňujeme hlavně kvalitu a spokojenost zákazníka.


Domů Kontakty Střechy Budovy Pracovní místa
Tel: +420 272 657 828

Rekonstrukce a zateplení střech