Prestiz střechy

Střechy PRESTIZ s.r.o.

Střechy PRESTIZ s.r.o.
Kompletní skladba střech, HIRhenofol CG, kačírek
Více informací

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha
Rekonstrukce ubytovny
Více informací

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha
Rekonstrukce ploché střechy
Více informací

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha

Střechy PRESTIZ s.r.o. Praha
Rekonstrukce interiéru
Více informací

Střechy Prestiz Praha

Prestiz Hledáme stavbyvedoucího

Hledáme stavbyvedoucího na HPP nebo IČ- praxe vítána - kontakt: Ing. T. Fischer mob: 777 323 207
 Prestiz Hledáme stavbyvedoucího

Střecha - foliová krytina jako imitace klasické plechové krytiny

Imitace plechové krytiny U bytového domu Libocká byla provedena imitace klasické plechové krytiny na šikmé střeše s využitím fóliového systému, jehož součástí je i dodávka tzv. pohledových falců, které se na hotovou fóliovou krytinu dodatečně navařují v požadovaných vzdálenostech, aby byla střecha fóliová pohledově co nejvěrnější střeše plechové. Tato fóliová krytina má výhodu ve větší těsnosti než střecha plechová a její použitelnost není tedy omezena ani menšími sklony např. u vikýřů (viz foto) na které již plechová krytina nelze použít.


Střechy Prestiz s.r.o.

Střechy Prestiz Stavební firma PRESTIZ s.r.o. byla založena v roce 1999 jako rozšíření firmy z roku 1992, která se původně specializovala na montáže, opravy a rekonstrukce střech, střešních plášťů rekonstrukce plochých střech a sedlových střech. Z počátku se jednalo o rekonstrukce střech menšího rozsahu, především střechy rodinných a činžovních domů v Praze a okolí.

Postupem času jsme činnost firmy rozšířili i na větší celky (výrobní haly automobilové a.s. Škoda Mladá Boleslav), komplexní výstavby,  opravy, zateplení střech a střešních plášťů (LIDL 30 000m2). Naše firma postupně získala napojení na většinu významných dodavatelů materiálů, a může tak plnit prakticky všechna přání zákazníků.

Ke komplexnosti našich služeb proto patří i věci související se stavbou jako celkem: veškeré stavební práce, klempířské, zámečnické, tesařské a pokrývačské práce, montáže střešních oken, výplně stavebních otvorů, revize hromosvodů, hromosvodových soustav nebo opravy komínových těles.
Další naší činnosti je zateplování budov s možností použití termovizních měření pro lokalizaci závad. Součástí je také rekonstrukce teras a balkónů (hydroizolace, dlažba, zámečnické práce…).
Naším závazkem je uspokojit stejně zákazníky požadující malé opravy, jako i klienty žádající výstavbu střechy, střešních plášťů velkých průmyslových objektů, nebo skladových hal.

 Ploché střechy Prestiz  Ploché střechy  Šikmé a sedlové Střechy Prestiz  Střechy Prestiz  Ploché Střechy  Střechy Prestiz

Nové střechy na klíč - Výroba a montáž nových střech

Rekonstrukce střech Střecha budovy je závěrečná část práce, která je velmi důležitá pro funkčnost celého domu. Podle střechy se pozná, jak kvalitně je postavený dům.

Střecha, společně s budovou, musí být náležitě izolována, aby poskytovala uživatelům budovy patřičnou ochranu před povětrnostními vlivy a z ní plynoucí určitou úroveň pohodlí. Jedná se především o vodotěsnost a izolaci tepelnou a v obecné rovině s tímto přímo souvisí izolatérské práce a zateplení budov.

Tepelné izolace a nové možnosti tepelných izolací.

vakuové izolační panely V každé profesi dochází po určité době k profesionalizaci profese, tím myslím jediné, že pokud přijedete s porouchaným automobilem do servisu, tak mechanik je schopen z vašeho popisu a případně poslechu směřovat způsob opravy, ale jaksi rutinně. Pokud nezačne používat další možnosti především v diagnostice, tak se nezlepší.

Takto zdlouhavým mostkem jsem se chtěl dostat k novým možnostem v oblasti zateplování, a to především teras, lodžíí a míst kde je použití větší tloušťky tepelné izolace problematické například vzhledem k dané výšce prahů. V těchto případech se používají především PIR desky, které mají lepší tepelně izolační vlastnosti než klasický EPS polystyren. Tyto desky se běžně používají, ale novinku se kterou vás chci seznámit jsou desky QASA-VIP - vakuové izolační panely. Před pokládkou tepelné izolace se daná plocha přesně zaměří, vyrobí se panely - kazety přímo pro danou velikost s přesností 1mm.

Při samotném zateplení se tyto kazety pokládají na očištěný podklad na sraz, mezi styk panelů se nalepí expanzní páska Comband pro utěsnění a spoje se přelepí páskou. Panely se lepí k podkladu PUR pěnou, která vyrovná drobné nerovnosti. Napojení na prostupy a okolí (mezery) je pomocí PUR pěny.

Důvodem pro použití tohoto materiálu jsou špičkové tepelné izolační vlastnosti, pro představu, 2,5 cm VIP panelu má podobné vlastnosti jako 25cm EPS polystyrenu. Pro znalce uvádím Lambda 0,0007W/mK. To jsou věci, co? Ale jak se říká, každá sranda něco stojí, tak je tomu i v tomto případě.

 Izolace vakuové izolační panely  Tepelné izolace vakuové panely  Tepelné izolace  Tepelné izolace vakuové izolační panely

Cubic House Šmukýřka

Izolatérské práce kompletní skladby střech a garáží
Izolatérské práce kompletní skladby teras
Kompletní klempířské práce atiky, okopy, odvodnění střech

 Cubic House Šmukýřka  Cubic House Šmukýřka
Domů Kontakty Střechy Budovy Pracovní místa
Tel: +420 272 657 828

Rekonstrukce a zateplení střech