Zateplení budov

Zateplení budov - úspora nákladů

Zateplení budov V oblasti Zateplení budov se jedná o zlepšení tepelně izolačních vlastností objektů ať už se jedná o rodinné domy nebo větší bytové a komerční prostory.

Zateplení budov
to není jenom správné zateplení střešního pláště, nebo půdního prostoru, ale pochopitelně je nutné ošetřit (zateplit) obvodový plášť budovy a s tím zvolit i správné řešení pro stavební otvory jako jsou okna a dveře. Pokud je vše správně řešeno dojde ke snížení úniku tepla z budovy a tím k úspoře nákladů na vytápění  v zimních měsících a naopak v letním období  nejsou vnitřní prostory přehřívány a pokud je interiér klimatizován, jsou náklady na provoz také nižší. Zateplení budov je jedním z mnoha vhodných způsobů, jak ušetřit za náklady na vytápění, nebo klimatizaci prostor.

Zateplení budov

Zateplení budov Zateplení budov - zateplujeme rodinné a panelové domy, školy a komerční budovy. Také zateplujeme půdní prostory a střechy.
Používáme nejkvalitnější a nejmodernější materiály, které jsou k dispozici na evropském trhu. Všichni naši dodavatelé mají certifikované zateplovací materiály.


Domů Kontakty Střechy Budovy Pracovní místa
Tel: +420 272 657 828

Rekonstrukce a zateplení střech